Wszystkie dostępne nagrania objęte są prawami autorskimi. Nagrania zostały stworzone przez nas osobiście, przetestowane i udostępnione w formie jak jest. Dołożylismy wszelkich starań, aby nagrania były bezpieczne, jakościowe i przede wszystkim skuteczne. Dlatego prosimy szanuj nasza pracę i nie działaj na naszą szkodę, podczas, gdy my pomagamy Tobie. Nielegalne powielanie i dystrybucja pożyczanie itd naszych nagrań jest dokładnie tym samym, co  kradzież płyty w sklepie muzycznym. DZIEKUJEMY ZA USZANOWNIE NASZEJ PRACY.

PODZIĘKOWANIA I PROŚBA

Dziekujemy wszystkim, którzy korzystają z naszych medytacji i udzielają nam wsparcia za naszą pracę. Prosimy pamiętaj, że wszystkie nagrania chronione są prawami autorskimi. Ponieważ prawa własności posadają tylko autorzy nagrań, prosimy o wstrzymanie się od nielegalnego powielania nagrań, redystrybucji, odsłuchu publicznego, radiowego, w internecie, telewizji i innych dostępnych mediach. Nie wyraząmy zgody na pożyczanie nagrań w celu ich powielania i odsłuchu przez osoby trzecie. Wyjątek stanowią nagrania oznaczone jako Prezent. PROSIMY - SZANUJ NASZA PRACĘ.

GWARANCJA S&B

Wszystkie nasze nagrania objęte są gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa jak tresci tak i formy całściowej obejmującej również obszary pozafizyczne. Przedziały wiekowe dla medytacji są określone przy każdej z nich. Nie ma limitu czasowego w odłuchiwaniu medytacji. Każdej z nich możesz słuchać kilkukrotnie przez cały czas bez przerwy, choć zalecamy maksymalny jednorazowy odsłuch dwukrotny, a następnie przerwę kilka dni. Prosimy POLECAJ NAS! Dziękujemy!

MEDYTUJ.COM
PRAWA AUTORSKIE
Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka cookies
MEDYTACJEJAK KORZYSTAĆO NASKONTAKTWSPARCIE

W tym miejscu możesz wesprzeć naszą pracę przekazując dowolną darowiznę indywidualną

Regulamin przekazywania donacji / darowizny:


1. Każdy użytkownik odwiedzający stronę medytuj.com może przekazać donację (darowiznę) pieniężną.

2. Wszystkie donacje dokonywane za pomocą płatności internetowych przekazywane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego  Dotpay, który prowadzi rozliczenia transakcji.

3. Użytkownik przekazując darowiznę, może wesprzeć wybraną przez siebie kwotą, zgodnie z polskim prawem, autora witryny medytuj.com. W przypadku Dotpay użytkownik wypełnia formularz, w którym: deklaruje kwotę w polskich złotych. Po kliknięciu „Dalej”, użytkownik zostanie automatycznie przekierowany na stronę serwisu pośrednictwa finansowego, gdzie w celu zakończenia procesu przekazywania donacji podaje obligatoryjnie imię i nazwisko, email, adres zamieszkania.

4. Po przekazaniu darowizny dane użytkownika oraz kwota darowizny pozostają anonimowe.

5. Każdy Użytkownik, który przekazał donację poprzez Dotpay, otrzyma na podany przez siebie adres e-mail wiadomość potwierdzającą przekazanie darowizny.

6. W przypadku korzystania z innych opcji niż Dotpay potwierdzeniem dla użytkownika są odpowiednie dokumenty cyfrowe lub fizyczne właściwe danej instytucji.

7. Przekazywane donacje wykorzystywane są na dalszy rozwój medytuj.com oraz tworzenie nowych projektów pomocy społecznej, jednak część z nich przekazywana jest do osób potrzebujących. Przekazując donację zgadzasz się na przekazanie jej części na cele dobroczynne.

8. Medytuj.com zastrzega sobie prawo do samodzielnego wyboru osób i instytucji, do których przekazuje darowizny.

Przekazanie darowizny za pomocą wpłaty na poczcie:

Kliknij na druczek, uzupełnij dane, wydrukuj, udaj się na pocztę. GOTOWE!


Z USA możesz przekazać darowiznę za pomocą

http://www.usmoneyexpress.com/

http://www.polamerusa.com/

https://www.skrill.com (na adres dominik.wojczyk@os.pl )

https://www.westernunion.pl


z innych krajów:

http://www.westernunion.com.pl/

https://www.westernunion.pl

https://www.skrill.com (na adres dominik.wojczyk@os.pl )


 


Dziękuję.

Przekazanie darowizny z zagranicy
Mail: wpisztutajadrese-mailosoby?subject=Świetna strona - polecam Ci od serca&body=Cześć, w sieci udało mi się natrafić na fajną stronę http://medytuj.com. Masz tam do pobrania (bez rejestracji)  jedną darmową medytację nastawiającą na bogactwo (świetna!) i kilka innych. Napawdę polecam!

pozdrowienia :)